Pages

10 Temmuz 2012 Salı

Bi' Şey Yaptık


Bize yapılanların ve yapılmayanların, etrafımızla alıp veremediğimiz onca şeyin acısını biraz çıkarmak istiyoruz. Bunu zaten hepimiz istiyoruz da bazen bir adım öteye gidebiliyoruz.

Sekizinci Kıta bizim yeni adımımız. Artefact'in kokusunu, heyecanını tabii ki unutmadım; ama Sekizinci Kıta'da internetin sağladığı bir hemen-geri-dönüş avantajı var. Sitenin tasarımını bugün kendi ellerimle berbat etmiş olsam da yakında her şey yerli yerine oturacak. Şimdilik boyutuna değil işlevine bakmaya davet ediyorum seni de.

Ben blog yazmaya elbet devam edeceğim. Sekizinci Kıta'da daha çok üzerinde çabaladığım öyküler olacak. Bir sürü güzel insanın elinden şiirler olacak, röportajlar olacak, denemeler olacak, çığlıklar olacak, kavgalar olacak... Neler neler...

Blogspot'un sıcak, sevimli yüzünü özletiyor tabii Wordpress kullanmak. Yine de elli hafta çalışıp bir hafta tatil yapabildiğimiz iki boyutlu dünyamıza üçüncü bir boyut, gezip görebileceğin yedi kıtaya bir sekizincisini eklemiş olduğumuz için beni çok mutlu ediyor.

Lütfen sen de takip et

Muah :*

0 Yorum:

Related Posts with Thumbnails